3. kolo TFL - Huncovce
Futbalové ihirsko Huncovce
07.07.2024
2.kolo PHL Štrba
Štrba – futbalové ihrisko
07.07.2024
MSR 60tky
Považská Bystrica
05.07.2024
Memoriál Karola Gottharda
Myjava
30.06.2024
2. kolo TFL - Hybe
Futbalové ihrisko Kráľova Lehota
29.06.2024
9. ročník o pohár starostu obce Vydrany
Vydrany
29.06.2024
M SR 2024 50.ročník
Banská Bystrica
26.06.2024
Medzinárodné majstrovstvá SR 2024
Banská Bystrica
26.06.2024
1. kolo TFL - Spišské Bystré
Hasičský areál Kubašok
22.06.2024
2.ročník Memoriálu Janka Frisa - Nočná Hasičská Súťaž
Hasičský areál Kubašok - Spišské Bystré
22.06.2024
2.kolo ZSHL Sládkovičovo
Sládkovičovo
22.06.2024
Tatranský pohár XXI. ročník 2024
Poprad
19.06.2024
60-tky Vikartovce
Futbalové ihrisko Vikartovce
15.06.2024
Majstrovstvá Poľska 2024
Czenstochova
12.06.2024
Spišský Hasičský Deň - 60tky
Smižany
09.06.2024
Spišský Hasičský Deň - dvojboj
Smižany
09.06.2024
Teplické 60tky
Areál ZŠ s MŠ Spišská Teplica
08.06.2024
Spišský Hasičský Deň 2024 - 4x60m
Spišská Nová Ves
08.06.2024
Krajské kolo KR Košice 2024
Hasičská stanica Košice - Štadión TJ Slávia (05.06.2024)
05.06.2024
1. kolo PHL - Spišský Štiavnik
Spišský Štiavnik – futbalové ihrisko
02.06.2024
Štrbské 60-tky
Areál športového štadiónu v Štrbe
01.06.2024
Krajské kolo KR Banská Bystrica 2024
Banská Bystrica, Lučenec
30.05.2024
Krajské kolo KR Bratislava 2024
Kúty - Pezinok
29.05.2024
Krajské kolo KR Prešov 2024
Poprad - Svit
28.05.2024
Krajské kolo KR Trnava 2024
Skalica
23.05.2024
Krajské kolo KR Žilina 2024
Martin
21.05.2024
Nosické šesťdesiatky
Futbalové ihrisko Nosice
12.05.2024
1. kolo SLv60 Nitra
Nitra
28.04.2024
Lapáške štafety 4 x 60 m cez prekážky
Nitra
28.04.2024
: Neoficiálne halové MSR prípravky mladých hasičov do 8 rokov - 1. ročník
Poprad - Stredná športová škola
02.03.2024
Skúška 60tky
Poprad
01.11.2023
VIII. ročník oficiálnych halových majstrovstiev SR kolektívov mladých hasičov
Basketbalová hala Svit
28.10.2023
7. Majstrovstvá Slovenska v SLv60
Madunice
01.10.2023
Zlatý motor Lubomíra Pavelku
Kúty
23.09.2023
Trofej Milana Orla
Kúty
23.09.2023
7. kolo TFL - Batizovce - FINÁLE
Batizovce
10.09.2023
Phl Batizovce
Batizovce
10.09.2023
16.kolo PHL Kravany
Kravany
03.09.2023
6. kolo TFL - Hranovnica
Hranovnica
01.09.2023
10. kolo PHL - Hranovnica - NÁHRADNÝ TERMÍN
Hranovnica
01.09.2023
15. kolo PHL Vikartovce
Areál DHZ Vikartovce
27.08.2023
Phl Gerlachov
Gerlachov
20.08.2023
12.kolo PHL Stráže
Stráže
13.08.2023
11.kolo PHL o Pohár Starostu obce Spišské Bystré
Hasičský areál Kubašok - Spišské Bystré
12.08.2023
7.kolo Súťaže Mladých Hasičov
Hasičský areál Kubašok - Spišské Bystré
12.08.2023
9.kolo PHL - Hôrka
Futbalové ihrisko Hôrka
05.08.2023
8 kolo PHL Svit
Svit
30.07.2023
7 kolo PHL Vernár
Vernár
29.07.2023
5. kolo TFL - Gánovce
Gánovce
23.07.2023
6. kolo PHL Gánovce
Gánovce
23.07.2023
4. kolo TFL - Dravce
Dravce
16.07.2023
5. kolo PHL Šuňava
Šuňava
16.07.2023
MSR dobrovoľných hasičských zborov
Košice
09.07.2023
MSR hasičského dorastu
Košice
08.07.2023
3. kolo TFL - Štrba
Štrba
02.07.2023
4. kolo PHL Štrba
Štrba
02.07.2023
M SR XLIX. ročník 2023
Poprad - Košice
27.06.2023
Medzinárodné majstrovstvá SR 2023
Poprad - Košice
27.06.2023
1.ročník Memoriálu Janka Frisa - Nočná Hasičská Súťaž
Hasičský areál Kubašok - Spišské Bystré
24.06.2023
2. kolo TFL - Spišské Bystré
Spišské Bystré
24.06.2023
1. kolo TFL - Kravany
Kravany
18.06.2023
Krajská súťaž dobrovoľných hasičských zborov
Štrba
17.06.2023
3.kolo PHL Lučivná
Lučivná
11.06.2023
2. kolo PHL Územná súťaž Batizovce
Batizovce
10.06.2023
Krajské kolo KR Košice 2023
Hasičská stanica Košice - Štadión TJ Slávia
07.06.2023
1. kolo PHL Spišský Štiavnik
Spišský Štiavnik – futbalové ihrisko
04.06.2023
Krajské kolo KR Prešov 2023
HS Poprad - Futbalový štadión Svit
24.05.2023
Záhoracka veža
Kúty
24.09.2022
6. kolo TFL - Batizovce - FINÁLE
Batizovce
11.09.2022
5. kolo TFL - Hranovnica
Hranovnica
07.08.2022
4. kolo TFL - Gánovce
Gánovce
24.07.2022
CTIF muži - prof
Celje - Slovinsko
20.07.2022
3. kolo TFL - Štrba
Štrba
03.07.2022
M SR XLVIII
Bratislava - Kúty
28.06.2022
2. kolo TFL - Spišské Bystré
Spišské Bystré
25.06.2022
Tatranský pohar XIX.
Poprad
20.06.2022
1. kolo TFL - Spišský Štiavnik
Spišský Štiavnik
05.06.2022
Krajská súťaž
Poprad - Svit
31.05.2022
Popradské naháňačky
Poprad
20.06.2021
Tatranský pohár XVIII.
Poprad
14.05.2021
Spišský hasičský deň
Spišská Nová Ves
26.07.2020
Podracká šesťdesiatka
Spišské Podhradie
06.10.2019
Záhorácky dvojboj ženy
Kúty
28.09.2019
Záhorácky dvojboj muži
Kúty
28.09.2019
VI. Majstrovstvá Slovenska v 60-tkach
Banská Bystrica
21.09.2019
M SR XLVII.
Košice - Prešov
22.08.2019
Madunické 60-tky
Madunice
28.07.2019
Kysucké šesťdesiatky
Zákopčie
07.07.2019
Krajská súťaž XVIII. ročník
Poprad - Svit
18.06.2019
Spišský hasičský deň
Spišská Nová Ves
01.06.2019
Spišský hasičský deň
Spišská Nová Ves
01.06.2019
Spišský hasičský deň
Spišská Nová Ves
01.06.2019
Spišský hasičský deň
Spišská Nová Ves
01.06.2019
Spišský hasičský deň
Spišská Nová Ves
01.06.2019
Tatranský pohár XVII
Poprad
28.04.2019
Banskobystrické šesťdesiatky
Banská Bystrica
16.03.2019
M SR XLVI.
Dubnica - Martin
08.10.2018
Podradzká šesťdesiatka
Spišské Podhradie
07.10.2018
MS muži
Banská Bystrica
10.09.2018
MS ženy
Banská Bystrica
10.09.2018
V. Majstrovstvá Slovenska v 60-tkach
Svit
06.07.2018
Kysuvké šesťdesiatky
Zákopčie
30.06.2018
Tatranský pohár XVI.
Poprad
26.06.2018
Dorastenecký dvojboj
Spišská Nová Ves
26.05.2018
Spiššký hasičský deň
Spišská Nová Ves
25.05.2018
Martinské šesťdesiatky
Martin
12.05.2018
Banskobystrické šesťdesiatky
Banská Bystrica
10.03.2018
Podradzká šesťdesiatka
Spišské Podhradie
08.10.2017
Púchovské šesťdesiatky
Púchov
30.09.2017
IV. Majstrovstvá Slovenska v 60-tkach
Kysucké Nové Mesto
17.09.2017
M SR XLV.
Bratislava
11.09.2017
Podtatranské šesťdesiatky
Poprad - Spišská Sobota
02.09.2017
Spišskosobotská stovka
SpišskáSobota
05.08.2017
5. kolo SSHL v 60-tkách
Kolárovice
24.07.2017
Kysucké šesťdesiatky
Zákopčie - Tarabov
08.07.2017
3.kolo SSHL v 60-tkach
Žilina - Trnové
24.06.2017
Púchovské šesťdesiatky detí
Púchov
17.06.2017
Spišský hasičský deň
Spišská Nová Ves
27.05.2017
Spišský pohár 0.ročník
Spišský Štvrtok
20.05.2017
Martinské šesťdesiatky
Martin
13.05.2017
Tatranský pohár XV.
Poprad
29.04.2017
Banskobystrické šesťdesiatky
Banská Bystrica
18.03.2017
Podradzka šesťdesiatka
Spišské Podhradie
09.10.2016
Púchovské šesťdesiatky
Púchov
01.10.2016
4.kolo G4S Slovnaft
Bratislava
27.09.2016
Poprad
Poprad
17.09.2016
Podtatranské šesťdesiatky
Spišská Sobota
03.09.2016
Spišsko Sobotská stovka
Spišská Sobota
27.08.2016
MS muži
OSTRAVA
17.08.2016
Kysucké šesťdesiatky
Podvysoká
13.08.2016
Bytčianske stovky
Bytča
10.07.2016
III. Majstrovstvá Slovenska v 60-tkach
Banská Štiavnica
08.07.2016
Hasičská 60-tka
Zákopčie
02.07.2016
M SR
Zvolen - B.Bystrica
28.06.2016
Púchovské šesťdesiatky detí
Púchov
19.06.2016
3.kolo Trenčianský pohár
Dubnica
14.06.2016
Spišský hasičský deň
Spišská Nová Ves
04.06.2016
2.kolo Kucanský dvojboj
Kúty
28.05.2016
Kucanská stovka
Kúty
28.05.2016
Martiské 60-tky
Martin
22.05.2016
Tatranský pohár XIV.
Poprad
10.05.2016
MSR v 60-tkách 2015
Martin
17.10.2015
Podradzka šesťdesiatka
Spišské Podhradie
11.10.2015
Hasičský dvojboj o pohár primátora mesta Púchov
Púchov
03.10.2015
5.kolo G4S Slovnaft
Slovnaft BA
23.09.2015
Turčiansky pohár III.ročník
Martin
18.09.2015
Spišskosobotská 60-tka
Spišská Sobota
29.08.2015
Hasičský trojboj o pohár primátora mesta Púchov
Púchov
27.06.2015
M SR
Trnava - Kúty
22.06.2015
Záhorácky dvojboj
Kúty
12.06.2015
Trenčiansky pohár
Dubnica
08.06.2015
Spišský hasičský deň
Spišská Nová Ves
06.06.2015
Tatranský pohár XIII.
Poprad
19.05.2015
Bytčianske šesťdesiatky
Bytča
09.05.2015
4. kolo
Pezinok
26.09.2014
Turciansky pohar 2.rocnik
Martin
17.09.2014
Spišskosobotská stovka
Poprad
05.07.2014
Púchovské stotiny
Púchov
30.06.2014
M SR
Nitra
24.06.2014
Trenčiansky pohár
Dubnica
11.06.2014
Kucanská stovka
Kúty
02.06.2014
Tatranský pohár XII.
Poprad
23.05.2014
1.kolo SLvHS
Kysucké n. Mesto
10.05.2014
SLvHS
Poprad
21.09.2013
SLvHS
Nitra
25.08.2013
SLvHS
Podvysoká
18.08.2013
CTIF
Mulhouse FR dobr.
18.07.2013
CTIF
Mulhouse FR prof.
17.07.2013
SLvHS
Púchov
28.06.2013
M SR
Košice
26.06.2013
SLvHS
Spišská Sobota
10.06.2013
Tatranský Pohár XI.
Poprad
25.05.2013
SLvHS
Kúty
10.05.2013
MS
Antalya Turecko
20.10.2012
4.kolo
Bratislava
22.09.2012
Turčiansky pohár
Martin
14.09.2012
M SR
Dubnica n. Váhom
29.06.2012
2.kolo
Košice
15.06.2012
Tatranský pohár X.
Poprad
11.05.2012
MS
Cottbus Nemecko
20.09.2011
M SR
Banská Bystrica
01.07.2011
M SR
Nitra
28.06.2010
Tatranský pohár IX.
Poprad
15.05.2010
4.kolo SP
Bratislava
19.09.2009
Bystrický pohár
Banská Bystrica
08.09.2009
M SR
Košice
08.06.2009
Tatranský pohár VIII.
Poprad
23.05.2009
1.kolo SP
Košice
06.05.2009
5 kolo SP
Bratislava
15.09.2008
Bystrický pohár
Bystrica
04.09.2008
M SR
Dubnica n. Váhom
07.07.2008
SP 3.kolo
Dubnica
21.06.2008
Tatranský pohár VII.
Poprad
18.05.2008
1.kolo SP
Pezinok
03.05.2008
Bystrický pohár 4kolo SP
Banská Bystrica
13.09.2007
Tatranský pohár VI.
Poprad
31.08.2007
M SR
Bratislava
29.06.2007
Trenčiansky 2.kolo SP
Dubnica
15.06.2007
SP 2007 1.kolo
Slovnaft
19.05.2007
M SR
Banská Bystrica
30.06.2006
M SR
Nitra
26.08.2005
M SR
Košice
27.08.2004
M SR
Dubnica n. Váhom
04.07.2003
M SR
Banská Bystrica
30.07.2002
M SR
Nitra
30.06.2001
M SR
Košice
25.08.2000
M SR
Banská Bystrica
01.07.1999
M SR
Poprad
02.07.1998
M SR
Rimavská Sobota
21.08.1997
M SR
Trenčín
19.06.1996
M SR
Nitra
01.07.1995
M SR
Prievidza
01.07.1994
M SR
Kunová Teplica
01.07.1992
M SR
Banská Bystrica
30.08.1991
M SR
Prievidza
06.09.1990
M SR
Trenčín
29.06.1989
M SR
Púchov
30.06.1988
M SR
Michalovce
30.06.1987
M SR
Levice
07.05.1986
M SR
Rimavská Sobota
05.07.1985
M SR
Svit
06.07.1984
M SR
Bratislava
09.07.1983
M SR
Trnava
07.05.1982
M SR
Kysucké N. Mesto
07.07.1981
M SR
Vranov n. Topľou
14.07.1980
M SR
Nitra
06.07.1979
M SR
Myjava
05.07.1978
M SR
Púchov
05.07.1976
M SR
Spišská Nová Ves
08.07.1975
M SR
Bratislava
04.07.1974
M SR
Trenčín
06.07.1972
M SR
Banská Bystrica
01.07.1971
M SR
Žilina
01.07.1970