Všetky súťaže za rok 2024

Krajská súťaž v hasičskom športe Nitra
Miesto konania: HS Nitra, Dolnočermánska 64, Nitra
Dátum konania: 11.04.2024 o 07:00:00
hasičský šport
Miesto konania: HS Nitra
Dátum konania: 11.04.2024 o 07:30:00
MSR BB TEST
Miesto konania: Banská Bystrica
Dátum konania: 18.03.2024 o 08:00:00
: Neoficiálne halové MSR prípravky mladých hasičov do 8 rokov - 1. ročník
Miesto konania: Poprad - Stredná športová škola
Dátum konania: 02.03.2024 o 10:00:00

Staršie súťaže z tejto kategórie

Skúška 60tky
Miesto konania: Poprad
Dátum konania: 01.11.2023 o 09:00:00
60tky-2
Miesto konania: svit
Dátum konania: 31.10.2023 o 14:08:00
VIII. ročník oficiálnych halových majstrovstiev SR kolektívov mladých hasičov
Miesto konania: Basketbalová hala Svit
Dátum konania: 28.10.2023 o 09:00:00
Zlatý motor Lubomíra Pavelku
Miesto konania: Kúty
Dátum konania: 23.09.2023 o 12:30:00
Trofej Milana Orla
Miesto konania: Kúty
Dátum konania: 23.09.2023 o 11:30:00
Skúška - Slovenský pohár
Miesto konania: Martin
Dátum konania: 12.09.2023 o 08:30:00
7. kolo TFL - Batizovce - FINÁLE
Miesto konania: Batizovce
Dátum konania: 10.09.2023 o 14:00:00
Phl Batizovce
Miesto konania: Batizovce
Dátum konania: 10.09.2023 o 11:00:00
16.kolo PHL Kravany
Miesto konania: Kravany
Dátum konania: 03.09.2023 o 13:00:00
6. kolo TFL - Hranovnica
Miesto konania: Hranovnica
Dátum konania: 01.09.2023 o 14:30:00
10. kolo PHL - Hranovnica - NÁHRADNÝ TERMÍN
Miesto konania: Hranovnica
Dátum konania: 01.09.2023 o 12:00:00
15. kolo PHL Vikartovce
Miesto konania: Areál DHZ Vikartovce
Dátum konania: 27.08.2023 o 13:00:00
Phl Gerlachov
Miesto konania: Gerlachov
Dátum konania: 20.08.2023 o 12:00:00
Banskobystrické šesťdesiatky
Miesto konania: Banská Bystrica
Dátum konania: 19.08.2023 o 11:00:00
12.kolo PHL Stráže
Miesto konania: Stráže
Dátum konania: 13.08.2023 o 11:00:00
11.kolo PHL o Pohár Starostu obce Spišské Bystré
Miesto konania: Hasičský areál Kubašok - Spišské Bystré
Dátum konania: 12.08.2023 o 16:00:00
7.kolo Súťaže Mladých Hasičov
Miesto konania: Hasičský areál Kubašok - Spišské Bystré
Dátum konania: 12.08.2023 o 12:00:00
9.kolo PHL - Hôrka
Miesto konania: Futbalové ihrisko Hôrka
Dátum konania: 05.08.2023 o 10:00:00
8 kolo PHL Svit
Miesto konania: Svit
Dátum konania: 30.07.2023 o 11:00:00
7 kolo PHL Vernár
Miesto konania: Vernár
Dátum konania: 29.07.2023 o 13:00:00
5. kolo TFL - Gánovce
Miesto konania: Gánovce
Dátum konania: 23.07.2023 o 14:00:00
6. kolo PHL Gánovce
Miesto konania: Gánovce
Dátum konania: 23.07.2023 o 12:00:00
4. kolo TFL - Dravce
Miesto konania: Dravce
Dátum konania: 16.07.2023 o 14:00:00
5. kolo PHL Šuňava
Miesto konania: Šuňava
Dátum konania: 16.07.2023 o 11:30:00
MSR dobrovoľných hasičských zborov
Miesto konania: Košice
Dátum konania: 09.07.2023 o 09:00:00
MSR hasičského dorastu
Miesto konania: Košice
Dátum konania: 08.07.2023 o 09:00:00
3. kolo TFL - Štrba
Miesto konania: Štrba
Dátum konania: 02.07.2023 o 14:00:00
4. kolo PHL Štrba
Miesto konania: Štrba
Dátum konania: 02.07.2023 o 10:00:00
M SR XLIX. ročník
Miesto konania: Poprad - Košice
Dátum konania: 27.06.2023 o 13:00:00
Medzinárodné majstrovstvá SR 2023
Miesto konania: Poprad - Košice
Dátum konania: 27.06.2023 o 13:00:00
1.ročník Memoriálu Janka Frisa - Nočná Hasičská Súťaž
Miesto konania: Hasičský areál Kubašok - Spišské Bystré
Dátum konania: 24.06.2023 o 21:00:00
2. kolo TFL - Spišské Bystré
Miesto konania: Spišské Bystré
Dátum konania: 24.06.2023 o 14:00:00
1. kolo TFL - Kravany
Miesto konania: Kravany
Dátum konania: 18.06.2023 o 11:00:00
Krajská súťaž dobrovoľných hasičských zborov
Miesto konania: Štrba
Dátum konania: 17.06.2023 o 09:00:00
3.kolo PHL Lučivná
Miesto konania: Lučivná
Dátum konania: 11.06.2023 o 13:00:00
2. kolo PHL Územná súťaž Batizovce
Miesto konania: Batizovce
Dátum konania: 10.06.2023 o 09:00:00
Krajské kolo KE v HŠ 2023
Miesto konania: Hasičská stanica Košice - Štadión TJ Slávia
Dátum konania: 07.06.2023 o 08:00:00
1. kolo PHL Spišský Štiavnik
Miesto konania: Spišský Štiavnik – futbalové ihrisko
Dátum konania: 04.06.2023 o 14:00:00
Krajské kolo PO v HŠ 2023
Miesto konania: HS Poprad - Futbalový štadión Svit
Dátum konania: 24.05.2023 o 09:00:00
Záhoracka veža
Miesto konania: Kúty
Dátum konania: 24.09.2022
6. kolo TFL - Batizovce - FINÁLE
Miesto konania: Batizovce
Dátum konania: 11.09.2022 o 12:00:00
5. kolo TFL - Hranovnica
Miesto konania: Hranovnica
Dátum konania: 07.08.2022 o 12:00:00
4. kolo TFL - Gánovce
Miesto konania: Gánovce
Dátum konania: 24.07.2022 o 12:00:00
CTIF muži - prof
Miesto konania: Celje - Slovinsko
Dátum konania: 20.07.2022
3. kolo TFL - Štrba
Miesto konania: Štrba
Dátum konania: 03.07.2022 o 12:00:00
M SR XLVIII
Miesto konania: Bratislava - Kúty
Dátum konania: 28.06.2022
2. kolo TFL - Spišské Bystré
Miesto konania: Spišské Bystré
Dátum konania: 25.06.2022 o 13:00:00
Tatranský pohar XIX.
Miesto konania: Poprad
Dátum konania: 20.06.2022
1. kolo TFL - Spišský Štiavnik
Miesto konania: Spišský Štiavnik
Dátum konania: 05.06.2022 o 12:00:00
Krajská súťaž
Miesto konania: Poprad - Svit
Dátum konania: 31.05.2022
Popradské naháňačky
Miesto konania: Poprad
Dátum konania: 20.06.2021
Tatranský pohár XVIII.
Miesto konania: Poprad
Dátum konania: 14.05.2021
Spišský hasičský deň
Miesto konania: Spišská Nová Ves
Dátum konania: 26.07.2020
Podracká šesťdesiatka
Miesto konania: Spišské Podhradie
Dátum konania: 06.10.2019
Záhorácky dvojboj ženy
Miesto konania: Kúty
Dátum konania: 28.09.2019
Záhorácky dvojboj muži
Miesto konania: Kúty
Dátum konania: 28.09.2019
VI. Majstrovstvá Slovenska v 60-tkach
Miesto konania: Banská Bystrica
Dátum konania: 21.09.2019
M SR XLVII.
Miesto konania: Košice - Prešov
Dátum konania: 22.08.2019
Madunické 60-tky
Miesto konania: Madunice
Dátum konania: 28.07.2019
Kysucké šesťdesiatky
Miesto konania: Zákopčie
Dátum konania: 07.07.2019
Krajská súťaž XVIII. ročník
Miesto konania: Poprad - Svit
Dátum konania: 18.06.2019
Spišský hasičský deň
Miesto konania: Spišská Nová Ves
Dátum konania: 01.06.2019
Spišský hasičský deň
Miesto konania: Spišská Nová Ves
Dátum konania: 01.06.2019
Spišský hasičský deň
Miesto konania: Spišská Nová Ves
Dátum konania: 01.06.2019
Spišský hasičský deň
Miesto konania: Spišská Nová Ves
Dátum konania: 01.06.2019
Spišský hasičský deň
Miesto konania: Spišská Nová Ves
Dátum konania: 01.06.2019
Tatranský pohár XVII
Miesto konania: Poprad
Dátum konania: 28.04.2019
Banskobystrické šesťdesiatky
Miesto konania: Banská Bystrica
Dátum konania: 16.03.2019
M SR XLVI.
Miesto konania: Dubnica - Martin
Dátum konania: 08.10.2018
Podradzká šesťdesiatka
Miesto konania: Spišské Podhradie
Dátum konania: 07.10.2018
MS muži
Miesto konania: Banská Bystrica
Dátum konania: 10.09.2018
MS ženy
Miesto konania: Banská Bystrica
Dátum konania: 10.09.2018
V. Majstrovstvá Slovenska v 60-tkach
Miesto konania: Svit
Dátum konania: 06.07.2018
Kysuvké šesťdesiatky
Miesto konania: Zákopčie
Dátum konania: 30.06.2018
Tatranský pohár XVI.
Miesto konania: Poprad
Dátum konania: 26.06.2018
Dorastenecký dvojboj
Miesto konania: Spišská Nová Ves
Dátum konania: 26.05.2018
Spiššký hasičský deň
Miesto konania: Spišská Nová Ves
Dátum konania: 25.05.2018
Martinské šesťdesiatky
Miesto konania: Martin
Dátum konania: 12.05.2018
Banskobystrické šesťdesiatky
Miesto konania: Banská Bystrica
Dátum konania: 10.03.2018
Podradzká šesťdesiatka
Miesto konania: Spišské Podhradie
Dátum konania: 08.10.2017
Púchovské šesťdesiatky
Miesto konania: Púchov
Dátum konania: 30.09.2017
IV. Majstrovstvá Slovenska v 60-tkach
Miesto konania: Kysucké Nové Mesto
Dátum konania: 17.09.2017
M SR XLV.
Miesto konania: Bratislava
Dátum konania: 11.09.2017
Podtatranské šesťdesiatky
Miesto konania: Poprad - Spišská Sobota
Dátum konania: 02.09.2017
Spišskosobotská stovka
Miesto konania: SpišskáSobota
Dátum konania: 05.08.2017
5. kolo SSHL v 60-tkách
Miesto konania: Kolárovice
Dátum konania: 24.07.2017
Kysucké šesťdesiatky
Miesto konania: Zákopčie - Tarabov
Dátum konania: 08.07.2017
3.kolo SSHL v 60-tkach
Miesto konania: Žilina - Trnové
Dátum konania: 24.06.2017
Púchovské šesťdesiatky detí
Miesto konania: Púchov
Dátum konania: 17.06.2017
Spišský hasičský deň
Miesto konania: Spišská Nová Ves
Dátum konania: 27.05.2017
Spišský pohár 0.ročník
Miesto konania: Spišský Štvrtok
Dátum konania: 20.05.2017
Martinské šesťdesiatky
Miesto konania: Martin
Dátum konania: 13.05.2017
Tatranský pohár XV.
Miesto konania: Poprad
Dátum konania: 29.04.2017
Banskobystrické šesťdesiatky
Miesto konania: Banská Bystrica
Dátum konania: 18.03.2017
Podradzka šesťdesiatka
Miesto konania: Spišské Podhradie
Dátum konania: 09.10.2016
Púchovské šesťdesiatky
Miesto konania: Púchov
Dátum konania: 01.10.2016
4.kolo G4S Slovnaft
Miesto konania: Bratislava
Dátum konania: 27.09.2016
Poprad
Miesto konania: Poprad
Dátum konania: 17.09.2016
Podtatranské šesťdesiatky
Miesto konania: Spišská Sobota
Dátum konania: 03.09.2016
Spišsko Sobotská stovka
Miesto konania: Spišská Sobota
Dátum konania: 27.08.2016
MS muži
Miesto konania: OSTRAVA
Dátum konania: 17.08.2016
Kysucké šesťdesiatky
Miesto konania: Podvysoká
Dátum konania: 13.08.2016
Bytčianske stovky
Miesto konania: Bytča
Dátum konania: 10.07.2016
III. Majstrovstvá Slovenska v 60-tkach
Miesto konania: Banská Štiavnica
Dátum konania: 08.07.2016
Hasičská 60-tka
Miesto konania: Zákopčie
Dátum konania: 02.07.2016
M SR
Miesto konania: Zvolen - B.Bystrica
Dátum konania: 28.06.2016
Púchovské šesťdesiatky detí
Miesto konania: Púchov
Dátum konania: 19.06.2016
3.kolo Trenčianský pohár
Miesto konania: Dubnica
Dátum konania: 14.06.2016
Spišský hasičský deň
Miesto konania: Spišská Nová Ves
Dátum konania: 04.06.2016
2.kolo Kucanský dvojboj
Miesto konania: Kúty
Dátum konania: 28.05.2016
Kucanská stovka
Miesto konania: Kúty
Dátum konania: 28.05.2016
Martiské 60-tky
Miesto konania: Martin
Dátum konania: 22.05.2016
Tatranský pohár XIV.
Miesto konania: Poprad
Dátum konania: 10.05.2016
MSR v 60-tkách 2015
Miesto konania: Martin
Dátum konania: 17.10.2015
Podradzka šesťdesiatka
Miesto konania: Spišské Podhradie
Dátum konania: 11.10.2015
Hasičský dvojboj o pohár primátora mesta Púchov
Miesto konania: Púchov
Dátum konania: 03.10.2015
5.kolo G4S Slovnaft
Miesto konania: Slovnaft BA
Dátum konania: 23.09.2015
Turčiansky pohár III.ročník
Miesto konania: Martin
Dátum konania: 18.09.2015
Spišskosobotská 60-tka
Miesto konania: Spišská Sobota
Dátum konania: 29.08.2015
Hasičský trojboj o pohár primátora mesta Púchov
Miesto konania: Púchov
Dátum konania: 27.06.2015
M SR
Miesto konania: Trnava - Kúty
Dátum konania: 22.06.2015
Záhorácky dvojboj
Miesto konania: Kúty
Dátum konania: 12.06.2015
Trenčiansky pohár
Miesto konania: Dubnica
Dátum konania: 08.06.2015
Spišský hasičský deň
Miesto konania: Spišská Nová Ves
Dátum konania: 06.06.2015
Tatranský pohár XIII.
Miesto konania: Poprad
Dátum konania: 19.05.2015
Bytčianske šesťdesiatky
Miesto konania: Bytča
Dátum konania: 09.05.2015
4. kolo
Miesto konania: Pezinok
Dátum konania: 26.09.2014
Turciansky pohar 2.rocnik
Miesto konania: Martin
Dátum konania: 17.09.2014
Spišskosobotská stovka
Miesto konania: Poprad
Dátum konania: 05.07.2014
Púchovské stotiny
Miesto konania: Púchov
Dátum konania: 30.06.2014
M SR
Miesto konania: Nitra
Dátum konania: 24.06.2014
Trenčiansky pohár
Miesto konania: Dubnica
Dátum konania: 11.06.2014
Kucanská stovka
Miesto konania: Kúty
Dátum konania: 02.06.2014
Tatranský pohár XII.
Miesto konania: Poprad
Dátum konania: 23.05.2014
1.kolo SLvHS
Miesto konania: Kysucké n. Mesto
Dátum konania: 10.05.2014
SLvHS
Miesto konania: Poprad
Dátum konania: 21.09.2013
SLvHS
Miesto konania: Nitra
Dátum konania: 25.08.2013
SLvHS
Miesto konania: Podvysoká
Dátum konania: 18.08.2013
CTIF
Miesto konania: Mulhouse FR dobr.
Dátum konania: 18.07.2013
CTIF
Miesto konania: Mulhouse FR prof.
Dátum konania: 17.07.2013
SLvHS
Miesto konania: Púchov
Dátum konania: 28.06.2013
M SR
Miesto konania: Košice
Dátum konania: 26.06.2013
SLvHS
Miesto konania: Spišská Sobota
Dátum konania: 10.06.2013
Tatranský Pohár XI.
Miesto konania: Poprad
Dátum konania: 25.05.2013
SLvHS
Miesto konania: Kúty
Dátum konania: 10.05.2013
MS
Miesto konania: Antalya Turecko
Dátum konania: 20.10.2012
4.kolo
Miesto konania: Bratislava
Dátum konania: 22.09.2012
Turčiansky pohár
Miesto konania: Martin
Dátum konania: 14.09.2012
M SR
Miesto konania: Dubnica n. Váhom
Dátum konania: 29.06.2012
2.kolo
Miesto konania: Košice
Dátum konania: 15.06.2012
Tatranský pohár X.
Miesto konania: Poprad
Dátum konania: 11.05.2012
MS
Miesto konania: Cottbus Nemecko
Dátum konania: 20.09.2011
M SR
Miesto konania: Banská Bystrica
Dátum konania: 01.07.2011
M SR
Miesto konania: Nitra
Dátum konania: 28.06.2010
Tatranský pohár IX.
Miesto konania: Poprad
Dátum konania: 15.05.2010
4.kolo SP
Miesto konania: Bratislava
Dátum konania: 19.09.2009
Bystrický pohár
Miesto konania: Banská Bystrica
Dátum konania: 08.09.2009
M SR
Miesto konania: Košice
Dátum konania: 08.06.2009
Tatranský pohár VIII.
Miesto konania: Poprad
Dátum konania: 23.05.2009
1.kolo SP
Miesto konania: Košice
Dátum konania: 06.05.2009
5 kolo SP
Miesto konania: Bratislava
Dátum konania: 15.09.2008
Bystrický pohár
Miesto konania: Bystrica
Dátum konania: 04.09.2008
M SR
Miesto konania: Dubnica n. Váhom
Dátum konania: 07.07.2008
SP 3.kolo
Miesto konania: Dubnica
Dátum konania: 21.06.2008
Tatranský pohár VII.
Miesto konania: Poprad
Dátum konania: 18.05.2008
1.kolo SP
Miesto konania: Pezinok
Dátum konania: 03.05.2008
Bystrický pohár 4kolo SP
Miesto konania: Banská Bystrica
Dátum konania: 13.09.2007
Tatranský pohár VI.
Miesto konania: Poprad
Dátum konania: 31.08.2007
M SR
Miesto konania: Bratislava
Dátum konania: 29.06.2007
Trenčiansky 2.kolo SP
Miesto konania: Dubnica
Dátum konania: 15.06.2007
SP 2007 1.kolo
Miesto konania: Slovnaft
Dátum konania: 19.05.2007
M SR
Miesto konania: Banská Bystrica
Dátum konania: 30.06.2006
M SR
Miesto konania: Nitra
Dátum konania: 26.08.2005
M SR
Miesto konania: Košice
Dátum konania: 27.08.2004
M SR
Miesto konania: Dubnica n. Váhom
Dátum konania: 04.07.2003
M SR
Miesto konania: Banská Bystrica
Dátum konania: 30.07.2002
M SR
Miesto konania: Nitra
Dátum konania: 30.06.2001
M SR
Miesto konania: Košice
Dátum konania: 25.08.2000
M SR
Miesto konania: Banská Bystrica
Dátum konania: 01.07.1999
M SR
Miesto konania: Poprad
Dátum konania: 02.07.1998
M SR
Miesto konania: Rimavská Sobota
Dátum konania: 21.08.1997
M SR
Miesto konania: Trenčín
Dátum konania: 19.06.1996
M SR
Miesto konania: Nitra
Dátum konania: 01.07.1995
M SR
Miesto konania: Prievidza
Dátum konania: 01.07.1994
M SR
Miesto konania: Kunová Teplica
Dátum konania: 01.07.1992
M SR
Miesto konania: Banská Bystrica
Dátum konania: 30.08.1991
M SR
Miesto konania: Prievidza
Dátum konania: 06.09.1990
M SR
Miesto konania: Trenčín
Dátum konania: 29.06.1989
M SR
Miesto konania: Púchov
Dátum konania: 30.06.1988
M SR
Miesto konania: Michalovce
Dátum konania: 30.06.1987
M SR
Miesto konania: Levice
Dátum konania: 07.05.1986
M SR
Miesto konania: Rimavská Sobota
Dátum konania: 05.07.1985
M SR
Miesto konania: Svit
Dátum konania: 06.07.1984
M SR
Miesto konania: Bratislava
Dátum konania: 09.07.1983
M SR
Miesto konania: Trnava
Dátum konania: 07.05.1982
M SR
Miesto konania: Kysucké N. Mesto
Dátum konania: 07.07.1981
M SR
Miesto konania: Vranov n. Topľou
Dátum konania: 14.07.1980
M SR
Miesto konania: Nitra
Dátum konania: 06.07.1979
M SR
Miesto konania: Myjava
Dátum konania: 05.07.1978
M SR
Miesto konania: Púchov
Dátum konania: 05.07.1976
M SR
Miesto konania: Spišská Nová Ves
Dátum konania: 08.07.1975
M SR
Miesto konania: Bratislava
Dátum konania: 04.07.1974
M SR
Miesto konania: Trenčín
Dátum konania: 06.07.1972
M SR
Miesto konania: Banská Bystrica
Dátum konania: 01.07.1971
M SR
Miesto konania: Žilina
Dátum konania: 01.07.1970